Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/.sites/464/site4572749/web/we-are-europe/libraries/cms/application/cms.php on line 470 KeyCoNet – Key Competence Network on School Education (KeyCoNet - Schlüsselkompetenzennetzwerk für schulische Bildung)

KeyCoNet – Key Competence Network on School Education / KeyCoNet – Netzwerk der Schlüsselkompetenzen für schulische Bildung

http://keyconet.eun.org/

KeyCoNet (2012 – 2014) on Euroopa poliitika võrgustik, mis on keskendunud tuvastamaks ja analüüsimaks initsiatiive, mis on keskendunud alg- ja põhiharidusele. See on pidevalt kasvav võrgustik rohkem kui 100 liikmega 30 riigis, mis toob kokku haridusministrid/sellega seotud agentuurid, ülikoolid/teadus instituudid, Euroopa organisatsioonid ja praktikandid. Projekti tulemused põhinevad kirjanduslike ülevaatuste, juhtumiuuringute, külastuste, riiklike ülevaatuste ja videote vahetusel võrgustiku liikmete vahel. Projekt koostas väärtuslikud soovitused  poliitika ja praktika pädevuse arendamiseks.

Inglise, saksa, hispaania, eesti, soome, prantsuse, hollandi, norra, portugali, rootsi keeles

© European Schoolnet, European Commision

Teave on kättesaadav: Deutsch, English, Português