Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/language/et-EE/et-EE.mod_vina_awesome_phoca.ini) is not within the allowed path(s): (/home/.sites/464/site4572749/web:/home/.sites/464/site4572749/tmp:/usr/share/pear:/usr/bin/php_safemode) in /home/.sites/464/site4572749/web/we-are-europe/libraries/joomla/language/language.php on line 787 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/.sites/464/site4572749/web/we-are-europe/libraries/cms/application/cms.php on line 470 Avaleht

Rahvusvaheline projekt pakub arendusideed ja selle rakendusena uuenduslikke õpimooduleid 10-14-aastastele õpilastele. Projekt on loomult interdistsiplinaarne. Moodulid on pühendatud eri teemadele, nagu 'kodu kui rahvusliku, piirkondliku ja kohaliku identiteedi mõiste', muusikatraditsiooni, moe, kokanduse ja spordi, tuleviku hariduse vajadused ja tulevikus vajalikud oskused.

Projekti idee on süvendada õpilaste poliitilisi ja ajalooalaseid teadmisi Euroopast tervikuna ja eriti projekti partnermaadest ning äratada ja avardada õpilaste huvi Euroopa ja Euroopa Liidu kui elukestvat õpingut ja tööd võimaldava keskkonna vastu. See eesmärk saavutatakse õppekava läbivate teemade, õppematerjalide ja aktuaalse kooli õppekava täiustavate tegevuste kaudu. Tegevused on läbi töötatud nii kooli kui ka raamatukogu jaoks, ehk siis formaalse ja informaalse hariduse kontekstis. Lisaks edendavad plaanitud tegevused osalevate õpilaste enesearengut, oma võimete avastamist ja arendavad nende sotsiaalseid oskusi. 

 

Tunne iseennast ja ole avatud teiste erinevustele